Minecraft'ın Sunucusu Hypixel Studios'un Oyunu Hytale İndir

0 Yorum · 481 Görüntüleme

Minecraft’ın en popüler topluluk sunucularından birinin arkasındaki insanlar şimdi uzmanlıklarını orijinal bir oyuna getiriyor: Hytale. Oyunun bloklu estetik ve inşaat yetenekleri kesinlikle Minecraft hayranlarına tanıdık gelecektir.


Hytale

Hytale

Minecraft’ın en popüler topluluk sunucularından birinin arkasındaki insanlar şimdi uzmanlıklarını orijinal bir oyuna getiriyor: Hytale. Oyunun bloklu estetik ve inşaat yetenekleri kesinlikle Minecraft hayranlarına tanıdık gelecektir. Ancak geliştirici Hypixel Studios'un daha geniş bir RPG arayışı, topluluk sunucuları ve modifiye edilebilirlik için daha büyük seçenekler sunması planlanmaktadır.

Hytale, geliştiricilere göre üç "ana sütun" a sahip olacak. Macera modu, basit bir yerleşimci ya da daha doyurucu bir maceracı olmak isteyip istemediğinize göre sevdiğiniz oyun tarzındaki bir hikayeyle ilerlemenizi sağlayacak. Prosedürle üretilen dünyanın benzersiz yaban hayatı ve keşfedilecek el işi yerleri ile bölgeleri ve biyomları olacaktır. Bunları tek başına ya da co-op oynayabilirsiniz.

Hytale Tanıtım Fragmanı

İkinci büyük bileşen ise içerik oluşturucuların kamera konumlarından oyun varlıklarına ve temel mekaniğe kadar kendi başlarına inşa edebilecekleri araçlar da dahil olmak üzere mini oyunlardır. Hypixel, çok çeşitli mini oyunlar için en iyi Minecraft sunucuları arasında dikkat çekicidir ve ekip, hem resmi hem de topluluk sunucularında daha iyi destek sağlamak için bu deneyimden yararlanmaktadır.

"Her tür içerik oluşturucu için tasarlanan yaratıcı araçlar", mod desteği, komut dosyası, sinema araçları ve hatta oyunu oluşturmak için kullanılan tüm editörler de dahil olmak üzere ana odakların üçlüsünü tamamlıyor. Ekibin resmi web sitesi üzerinden ne yaptığı hakkında daha fazla ayrıntı görebilirsiniz.

Stüdyo bir açıklamasında, "Önceden 2016 yılında Riot Games'e (League of Legends'ın geliştiricisi ve yayıncısı) danışmanlık için başvurduk. Sonuçta, kökleri değişmeyen bir toplulukta başarılı bir stüdyonun büyümesi için ne gerektiğini biliyorlar. Bu ilk konuşmalar, yarattığımız şey için ortak bir coşkuya dönüştü. Bugün itibariyle, Hypixel Studios'un Riot Games ile yatırımcı olarak başladığını duyurmaktan heyecan duyuyoruz. Yolculuğumuzun bu yeni bölümüne girerken bu ilişkiyi kurduğumuz için kendimizi çok şanslı görüyoruz." dedi.

Hypixel, oyundan ne beklemeleri gerektiğine dair çok sayıda ayrıntı sunuyor. Windows ve Mac PC'lerde başlayacak ve Linux'ta sunucuları çalıştırabileceksiniz. Bilgisayarınıza uygunluk konusunda sistem gereksinimlerine göz atmak için Hytale Sistem Gereksinimleri konumuza gidin. Oyunu aşağıdaki bağlantıyı kullanarak indirebilirsiniz.

Hytale İndir


Daha fazla..
0 Yorum
Ara
İlginizi Çekebilir!