Pokemon Go'da Efsane Ho-Oh'a Sahip Olmak için Son Şans

0 Yorum · 71 Görüntüleme

Efsanevi kuşu 14 Aralık tarihine kadar bulabilirsiniz.


Pokemon Go Efsanevi Ho-Oh

Pokemon Go Efsanevi Ho-Oh

Pokemon Go'nun en yeni Legendary Pokemonu, Ho-Oh, son iki haftadır tüm dünyada Raid Battles'ta görünmeye başlamıştı, ancak daha uzun sürmeyecekti. Gökkuşağı renkli Pokemon sadece 14 Aralık tarihine kadar piyasada kalacak ve henüz yakalamamışsanız onu yakalamak için son gününüz.

Ho-Oh, oyunun Global Catch Challenge'ın başarılı bir şekilde tamamlanmasının ardından geçen ayın sonlarında Pokemon Go'da serbest bırakıldı. Etkinlik, oyunculara dünya çapında 3 milyar Pokemon'u yakalamayı görevlendirdi. Oyuncular, kısa süre önce nadir olan Pokemon Farfetch'ün kilidini açarak, bu hedefi geçmeyi başardılar (Kangaskhan kilidi de kısaca doğu Asya'da açıldı).

Ho-Oh, başlangıçta 12 Aralık tarihine kadar kullanılmak üzere planlandı; ancak geliştirici Niantic, süreyi 48 saat daha uzattı. Efsanevi kuş için 14 Aralık son olacak. Önceki Efsaneler gibi, Gyms'taki Raid Savaşlarında Ho-Oh ile karşılaşabilirsiniz. İndirmek için diğer oyuncularla takım oluşturmanız gerekir; ancak oyunu kazanmayı başardıktan sonra onu yenme fırsatınız olur.

Ho-Oh, yakınlarda Pokemon Go'da kilidi açılan tek yeni Pokemon değil. Geçen hafta Niantic, Treecko, Torchic, Mudkip ve Salamence gibi oyunda onlarca 3. Nesil Pokemonu ekleyen büyük bir güncelleştirme yayınladı. Güncelleme, ayrıca, Dinamik bir hava durumu sistemi ile birlikte Muharip Taraflar yaratma ve kurtarma becerisini de getirdi. İsterseniz bu "Pokemon Go Güncellemesini" inceleyebilirsiniz.


Kaynak: 1


Daha fazla..
0 Yorum
Ara
İlginizi Çekebilir!