Raporlar, Watch Dogs 3’ün Londra’da Olacağı Yönünde

Raporlar, Watch Dogs 3’ün Londra’da Olacağı Yönünde

The Division 2’deki bir paskalya yumurtasının bir sonraki Assassin Creed oyununun Vikingler ile ilgili olacağına işaret etmesi haberinin ardından ilginç bir şekilde, Kotaku’nun aynı hikayeyi bildirmesi açıkça, Ubisoft’un diğer büyük franchise’i Watch Dogs’un üçüncü bölümünün Londra’da kurulacağını gösteriyor.

Tabii ki, bir süredir söylentiler vardı- Ubisoft, yaklaşmakta olan E3 konferansının ayrıntılarını onayladığında da biliyoruz. Ayrıca, Watch Dogs 2’nin sonunu revize eden bir düzeltme ekini İngiltere’nin başkentinde bir yer olan Brixton’a referanslar içerdiğini biliyoruz. Kotaku şimdi söylentiyi doğru olarak rapor ediyor, ayrıca elimizde ResetEra da dahil olmak üzere çeşitli taraftarlar ve topluluklar tarafından toplanan haberler de var.

Bunun en ilginç yanı, Watch Dogs’in savaşını, özellikle de ateşli silahları nasıl etkileyeceği olacaktır. İngiltere’de bir silaha ulaşmak kesinlikle imkansız olmasa da, kolay değil. Ancak bu dikkate alınacak gibi görünüyor.

Watch Dogs 2 Hakkında

Watch Dogs 2’deki Marcus’la San Francisco’yu keşfettiğimizden bu yana neredeyse üç yıl geçti. Watch Dogs 2, Ubisoft Montreal tarafından geliştirilen ve Ubisoft tarafından yayınlanan bir aksiyon-macera oyunudur. Bu, 2014 Watch Dogs’ın devamı niteliğindedir ve Kasım 2016’da PlayStation 4, Xbox One ve Microsoft Windows için dünya çapında piyasaya sürülmüştür.

Watch Dogs 2, Ubisoft Montreal tarafından geliştirilen ve Ubisoft tarafından yayınlanan bir aksiyon-macera oyunudur. Bu, 2014 Watch Dogs’ın devamı niteliğindedir ve Kasım 2016’da PlayStation 4, Xbox One ve Microsoft Windows için dünya çapında piyasaya sürülmüştür.

San Francisco Körfezi Bölgesinin hayali bir versiyonunda yer alan oyun, üçüncü şahıs bakış açısıyla oynanıyor ve açık dünyası yürüyerek veya araçla geziliyor. Oyuncular, ctOS olarak bilinen kentin gelişmiş gözetim sistemini çökertmek için Hacking grubu DedSec ile çalışan bir bilgisayar korsanı Marcus Holloway’ı kontrol ediyor. Görevleri tamamlamak için birden fazla yol var ve her başarılı ödev DedSec’in takipçisini arttırıyor. Kooperatif çok oyunculu, rakipsiz bir dövüşe izin verir ve harekete neden olan bir oyuncuyu etkisiz hale getirmek için diğer oyuncularla bağlantı kurar.

Watch Dogs 2, ilk oyuna benzer şekilde gizli unsurları olan ve kahraman kimliği genç korsan Marcus Holloway olarak üçüncü şahıs bakış açısıyla oynanan bir aksiyon-macera oyunu oyunudur. Oyun, Watch Dogs’un Chicago ayarının iki katından daha büyük bir alan olan San Francisco Körfezi Bölgesinin hayali bir versiyonunda açık bir dünya ortamı sunuyor. Körfez Bölgesi dört farklı alandan oluşur: San Francisco, Oakland, Marin ve Silikon Vadisi, hepsi farklı özelliklere ve estetiğe sahiptir. Oyuncular oyun dünyasında yürüyerek ya da oyunda araba, kamyon, otobüs, teleferik, motosiklet, dört tekerlekli bisiklet ve tekne gibi özellikli çeşitli araçlar ile gezinebilirler. Sürüş mekaniği elden geçirildi ve daha erişilebilir olacak şekilde tasarlandı. Oyuncular sürüş sırasında silahlarını kullanabilirler. Ayrıca Marcus’un akrobatik becerileri geliştirildi.