En İyi Minecraft Doku Paketleri

Minecraft doku paketleri temel olarak oyunun nasıl göründüğünü değiştirmenin bir yoludur. Oyunu yeniden düzüenlemek istiyorsanız en iyi Minecraft doku paketlerini derledik.


Minecraft Doku Paketleri

Minecraft Doku Paketleri

Minecraft doku paketleri temel olarak oyunun nasıl göründüğünü değiştirmenin bir yoludur. Daha fazla karikatür hissi ister misiniz? Belki bir ortaçağ kalesi inşa etmek istersiniz. Ne yaparsanız yapın, tam olarak istediğin gibi bir doku paketi var.

Doku paketlerini kurmak güzel ve basittir. Ama ufak bir hatırlatma düzgün çalışmayan bir doku paketi bulursanız, Minecraft sürümünüzü eski bir yinelemeye geri almanız gerekebilir.

Buarada; Minecraft Hileleri, En İyi Minecraft Sunucuları, En İyi Minecraft Haritaları, En İyi Minecraft Pocket Edition Seedleri gibi şeyler arıyorsanız konu bağlantılarını tıklayıp ulaşabilirsiniz. Ayrıca Minecraft'ı buraya tıklayarak indirebilirsiniz. Minecraft Pocket Edition indirmek isterseniz aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.
Minecraft APK İndir

Doku paketleri nasıl kurulur?
- Doku paketini indirin (.Zip dosyası olarak gelebilir, çıkarmayın).
- Minecraft'ı açın.
- 'Seçenekler'i (Options) tıklayın.
- Daha sonra 'Kaynak Paketleri'ni (Resource Packs) tıklayın.
- Şimdi "Açık Kaynak Paketleri klasörünü" (Open Resource Packs) tıklayın.
- Buradan, doku paketi dosyasını klasöre sürükleyin.
- Doku paketi artık kullanılabilir eklentiler listesinde görünmelidir.

1. LB Photo Realism Pack

1. LB Photo Realism Pack

Minecraft rustik bir estetik üzerine kurulu olsa da, bazen dünyanın güzelliğiyle ışıl ışıl olmasını istersiniz. LB Photo Realism paketinin geldiği yer burasıdır. Bu paketteki her doku, ağaçların daha fazla dokulu görünmesi için parıldayan su yüzeylerinden mümkün olduğunca gerçekçi görünmesi için özenle yeniden işlendi. Bu, kaçırmak istemeyeceğiniz bir paket.

LB Photo Realism Texture Pack İndir

2. Retro NES

2. Retro NES

Minecraft, belli bir yaşta, tüm bunlara duyarlı olduğumuz 8 bitlik nostalji hissini uyandırır. Retro NES paketi ile, 30 yaşın üzerinde olduğunuz sürece saati geri çevirebilir ve gençliğinizi yeniden yaşayabilirsiniz. Şimdi sadece Nether'a git ve bütün yeri bir büyük Bowser kalesine çevirmelisiniz.

Retro NES Texture Pack İndir

3. John Smith

3. John Smith

Minecraft için tartışmasız en iyi fantezi paketinden bahsetmeden devam edemeyiz. Eğer yayılan avlu ya da süslü katil robotlar ile batı tema parkı oluşturma veya bir kale inşa etmek istiyorsanız, John Smith paketi tüm bunları ve daha fazlasını sunar. Bu paket, pek çok oyuncu için vazgeçilmez bir hale geldi. Kendinizi yapım kılavuzları için YouTube'a bakarken bulursanız, büyük olasılıkla bu, kullandığınızı gördüğünüz pakettir.

John Smith Texture Pack İndir

4. Default 32x32

4. Default 32x32

Default Minecraft dokularını kaç kişinin kullanmadığını görmek eğlenceli. Kötü oldukları için değil, ama o çamurlu dokular hoş karşılanmaya başlamadan önce kaybedebileceğin çok fazla saat var. Ve yine de, bir şeyleri büyük ölçüde değiştirmek herşeyi garip gösterir. Dışarıdaki tüm inbetween'ler için Default 32x32'yi kontrol edin, orijinal tarzını koruyarak hala taze kalırken, plastik bir sarma dokuya benzer.

Default 32x32 Texture Pack İndir

5. oCd Pack

5. oCd Pack

Yalnız bir blok gördüğünüzde ve kaldırmanız zorundaysanız ellerinizi kaldırın. Çünkü oralarda görünmemek sizi utandırır. Halatlı bloklar ve şekilsiz manzaralarla uğraşmaktan kaçınmak için, bu paket gürültü ve sert renkleri ortadan kaldırır, boşlukları değiştirir, böylece çoğu araziler bile eşittir ve tüm açıları 90 dereceye ayarlar. Fena değil gibi gözüküyor.

oCd Pack Texture Pack İndir

6. Modern HD

6. Modern HD

Modern yapıları varsayılan dokular ile yapabileceğiniz gibi, kullanabileceğiniz ve kullanamayacağınız şey sınırlıdır. Beyaz ve siyah bloklar çalışır, ancak parke taşı kullanmayı deneyin. Yapı parçalara ayrılır. Bunu ve daha fazlasını düzeltmek için daha çağdaş bir his sunan Modern HD paketidir. Artık hayallerinizin evini inşa etmekten alıkoyacak hiçbir şey yok, ki bu gerçek dünyada hiçbir zaman yapamayacağın garantilenmiş bir şey.

Modern HD Texture Pack İndir

7. Adventure Time Craft

7. Adventure Time Craft

Ice King ya da Princess Bubblegum'un kalesine ait kendi kopyalarını inşa etmek istemeseniz, şovun hayranı olmasanız bile, her zaman temiz bir küçük karikatür doku paketi olarak kullanma seçeneğiniz vardır.

Adventure Time Craft Texture Pack İndir

8. Halo Minecraft Wars

8. Halo Minecraft Wars

Halo, uzaylıları çok fazla başından vurduğunuz birinci şahıs nişancı oyunudur. Oldukça popülerdir. Minecraft'a Master Chief tedavisini vermek isterseniz, o zaman bu sizin için bir paket. Şimdi eğer sadece insanların dünyaları üzerindeki gerçek halos'lara ateş etme seçeneği varsa. Bu olanakları hayal edin.

Halo Minecraft Wars Texture Pack İndir

9. Five Nights at Freddy’s 2: The Texture Pack

9. Five Nights at Freddy’s 2: The Texture Pack

FNaF fanfare bir süre önce öldü, ancak bu paketin soğuk olmasını engellemiyor. Mobların yanı sıra zırh, kabus uyaran animatroniklerin her birini taklit edecek şekilde değiştirildi. Bazı minecart istismarları ve redstone'la, belki de kendi FNaF odanızı yapabileceğinizden eminiz. Sadece Chica'nın hala bir sarmaşık olduğunu hatırlayın, bu yüzden çok fazla patlama olmasını bekleyin.

Five Nights at Freddy’s 2: The Texture Pack İndir

10. Star Wars

10. Star Wars

Şimdiye kadarki en açıklayıcı başlık olması gereken şey, bu bir Star Wars paketi ve eğer The Last Jedi gibi harika filmlerin hayranıysanız bunu seçmelisiniz. Ve siz sormadan önce söyliyelim, evet, tüm kılıçlar ışın kılıcı olarak değiştirildi. Yay bile, "pew pew" ses efektiyle tamamlanan bir fırtına silahının silahı olarak değiştirildi.

Star Wars Texture Pack İndir

11. Urbancraft

11. Urbancraft

Modern HD'ye alternatif olarak, Urbancraft büyük ölçekli şehirler oluşturmak için belki daha iyidir. Sinsi gökdelenler ve yüksek katlı daireler düşünün. Kendi şehrinizi oluşturmayı planlıyorsanız, bir düğmeye tıklama ile tüm binaları bırakmanızı sağlayan Instant Massive Structures modlarını almayı unutmayın.

Urbancraft Texture Pack İndir

12. Sugarpack

12. Sugarpack

Resmi Candy texture paketi gibi, Sugarpack parlak renkler ve şekerlemelerin sevgisini birleştiriyor. MnM blokları? Tamam. Şeker kamışı mı? Tamam. Patlayan çikolata tavşanı mı? Tamam. Demek istediğimiz, her şey tamam, ama sevimli olduğu kadar korkutucu da.

Sugarpack Texture Pack İndir

13. Super Mario

13. Super Mario

16 bitlik görseller, Minecraft’ın bloklu arazisini Nintendo’daki bir kişi tarafından yaratılmış gibi görünen bir pakette birleştirir, çok tatlı görünüyor. Sadece Köylü/Kurbağa halkından uzak durun çünkü orası cehennem gibi.

Super Mario Texture Pack İndir


Daha fazla..
Ara
İlginizi Çekebilir!