LoL Taktik Savaşları 9.14 Yaması Birçok Değişiklik Yapıyor

0 Yorum · 108 Görüntüleme

Oyunun ilk büyük güncellemesi, oyundaki hemen hemen her şampiyon ve ittifakı değiştiriyor.


LoL Taktik Savaşları 9.14 Yaması

LoL Taktik Savaşları 9.14 Yaması

Teamfight Tactics (Taktik Savaşları), bu hafta başlarında ilk büyük denge değişiklikleri setini aldı. Riot’un League of Legends oto savaşçısı uçmaya başladı gibi gözüküyor. Ama bu, hala bir sürü iyileştirmeye ihtiyaç duymadığı anlamına gelmez.

Yama 9.14, çok sayıda önemli değişiklikler ile birlikte geliyor. En kayda değer Teamfight Tactics’in sıralı modunun gelmesidir. Şimdi ilk dörtte bitirmek için LP kazanacaksınız, ancak alt yarısında bitirirseniz kaybedeceksiniz. Neyse ki, sıralama için promosyon maçları hakkında endişelenmenize gerek kalmayacak. İkonik kart atışlarını oyuna getiren Twisted Fate formunda yeni bir şampiyon var. Saldırı hızı ve PvE turlarında ince ayarlar mevcut.

Daha geniş bir denge açısından, dikkate alınacak çok şey var. Neredeyse tüm şampiyonlar yamada ayarlandı ve hemen hemen her ittifakta da değişiklikler var. Birkaç QoL ve hata düzeltmesinin yanı sıra, değişiklikler çok az kullanılmakta olan şampiyonların da biraz artmasına yardımcı olur.

LoL Taktik Savaşları Yama 9.14 Ranked Modu (Sıralama Modu)

Beta sezonunda gösterilen Teamfight Tactics 9.14 yamasından itibaren başlar. Önceden sıralanan partiler üç oyuncu ile sınırlı olacak ve ilk dörde bir oyun bitirirseniz LP kazanacaksınız. Ancak, alt yarısında bitirirseniz bunun yerine LP kaybedersiniz.

LoL Taktik Savaşları Yama 9.14 Denge Değişiklikleri

Twisted Fate
Kart ustası, Teamfight Tactics'e doğru yol alan ilk yeni şampiyon. Cutpurse skini sayesinde, büyü yapan Sorceror becerilerini Pirate bonusu ile birleştiriyor olacak.

2 altına mal olacak ve kabiliyeti bir Pick a Card olacak. Twisted Fate rastgele sersemleten (Gold), hedefinin etrafına zarar veren (Kırmızı) veya manayı kendisine ve yakınlardaki müttefikleri geri yükleyen (Blue) bir kart atar.

Saldırı hızı değişiklikleri
Tüm şampiyonların saldırı hızı oranları ayarlandı. Bonuslar şimdi şampiyonun temel saldırı hızının bir yüzdesine göre hesaplanacak.

PvE Turları
PvE turu boyunca bir eşya alamazsanız, artık altın kazanacaksınız. Dragon ve Elder Dragon artık Dragon Trait bonuslarından daha fazla yararlanıyor olacak.

Eşya/Item Değişiklikleri
 - Artık tüm eşyalar yetenek gücünden faydalanmayacak.
 - Her NPC turu şimdi, ister item ister altın olsun, bir ödül bırakıyor.

LoL Taktik Savaşları'da daha iyi olmak için bazı ipuçlarına ihtiyacınız olabilir. Bunlar için aşağıdaki bağlantıları kullanarak konularımıza göz atabilirsiniz.

LoL Taktik Savaşları En İyi Kompozisyonlar

LoL Taktik Savaşları Bütün Item/Eşya Kombinasyonları

LoL Taktik Savaşları Item/Eşya Rehberi

LoL Taktik Savaşları Sınıfları ve Sınıf Bonusları Rehberi

LoL Taktik Savaşları’nda Şampiyonlar Nasıl Yükseltilir?

LoL Taktik Savaşları Oyun Kazanma Taktikleri

LoL Taktik Savaşları Nasıl Oynanır?


Daha fazla..
0 Yorum
Ara
İlginizi Çekebilir!