6 Yıl Olmasına Rağmen GTA 5, İnanılmaz Derecede İyi Satıyor

Yorum · 23 Görüntüleme

Rockstar'ın açık dünya oyunu PS4, Xbox One ve PC'de büyük bir başarı olmaya devam ediyor. 2013 oyunu hala piyasaya çıktıktan altı yıl sonra bile çoğu oyundan daha iyi satıyor.


GTA 5 Satmaya Devam Ediyor

GTA 5 Satmaya Devam Ediyor

Grand Theft Auto V, yine bir başka büyük satış dönüm noktasına ulaştı. Rockstar Games'in açık dünya aksiyon oyunu şimdi 110 milyon kopyaya ulaştı, ana yayıncı Take-Two Interactive bugün bir kazanç bildirisinde bulundu. Bu, 2018 Kasım’da açıklanan 100 milyon rakamından kaynaklanıyor olabilir. Bu, ilk olarak 2013 yılında piyasaya sürülen Grand Theft Auto 5'in önceki rakamın açıklanmasından bu yana yaklaşık 10 milyon kopya sattığı anlamına geliyor.

Take-Two CEO'su Strauss Zelnick, GTA 5 ve GTA Online'ın yayıncı için beklenenden daha iyi performans gösterdiğini söyledi. GTA Online oyunun çok oyunculu modudur ve çeşitli mikro ödemelerden para kazandırır.

GTA V'nin devam eden başarısı, oyunun kalitesinin bir parçası: bu çok iyi. GTA Online oyuncuları canlı ve ilgi çekici kılmak için düzenli güncellemeler alıyor.

GTA V, bir yıl sonra PS4 ve Xbox One'a gelmeden önce 2013 yılında PS3 ve Xbox 360 için piyasaya sürüldü. 2015 yılında bir PC sürümü çıktı.

GTA 5 ile ilgili daha fazla şeyler arıyorsanız aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.

GTA 5 Para Kazanma

GTA 5 Araçları

GTA 5 Hileleri

GTA 5 PC Hileleri

GTA 5 PS4 ve PS3 Hileleri

GTA 5 Xbox One ve Xbox 360 Hileleri

GTA 5 İndir


Daha fazla..
Ara
İlginizi Çekebilir!