Mortal Kombat 11: Etkinlikteki Tüm Haberler

Yorum · 26 Görüntüleme

Mortal Kombat 11'in canlı gösterim etkinliğinin açılış konuşması sona erdi ve birçok haber ve video sundu. Yeni gelen Geras'ı ve bazı yeni oyun sistemlerini içeren karakter listesinin bir kısmını öğrendik. Etkinlikte olup bitenleri derledik. Bir göz atalım.


Mortal Kombat 11

Mortal Kombat 11

Mortal Kombat 11'in canlı gösterim etkinliğinin açılış konuşması sona erdi ve birçok haber ve video sundu. Yeni gelen Geras'ı ve bazı yeni oyun sistemlerini içeren karakter listesinin bir kısmını öğrendik. Etkinlikte olup bitenleri derledik. Bir göz atalım.

1. İlk Mortal Kombat 11 Oynanışı

Etkinlikteki en büyük şey oynanışa bakmaktı. Karakterlerin neler yapabileceğini gösteren bazı kombinasyonlar ile Scorpion ve Raiden'e odaklanıldığını gördük. Ayrıntılara aşağıdaki bağlantıyı kullanarak ulaşabilirsiniz.

Mortal Kombat 11 Oynanış Fragmanı

2. Mortal Kombat 11 Beta

Bir beta'nın Mart ayında geleceğini zaten biliyorduk ve şimdi tam olarak ne zaman olduğunu biliyoruz: 28 Mart. Tabii ki, katılabilmek için Mortal Kombat 11'i ön sipariş etmeniz gerekecek ve tüm platformlarda kullanılamayacak. Ayrıntılara aşağıdaki bağlantıyı kullanarak ulaşabilirsiniz.

Mortal Kombat 11 Beta Tarihi

3. Mortal Kombat 11 Hikaye Prologu

Hikaye modları, geliştirici NetherRealm'in dövüş oyunlarının fikstürü haline geldi ve Mortal Kombat 11 bu trendi sürdürüyor gibi görünüyor. Etkinlik sırasında, zaman yolculuğu ve geri kalmamakta olan intikamcı bir Raiden'in etrafında dolaşan hikaye modu için prolog videosunun tamamını gördük. Ayrıntılara aşağıdaki bağlantıyı kullanarak ulaşabilirsiniz.

Mortal Kombat 11 Hikaye

4. İlk Mortal Kombat 11 Fatalities

Mortal Kombat'ın imzası onun Fatalities (ölümler)'dir ve Mortal Kombat 11, en vahşi olanlardan bazılarına sahip olacak. Gelecekte daha fazlası olacağından emin olmakla birlikte (gösterilmeyen tüm karakterler dahil), birkaç ölüm olayına göz attık. Ayrıntılara aşağıdaki bağlantıyı kullanarak ulaşabilirsiniz.

Mortal Kombat 11 Fatalities

5. Mortal Kombat Kadrosuna Yeni Bir Karakter

Etkinlik sırasında birkaç karakter gördük, ancak grubun en dikkat çekeni yepyeni Geras'ti. Kendine özel bir fragman da yayınlandı ve en yeni MK savaşçısının neyle ilgili olduğuna iyi bir şekilde göz attık. Ayrıntılara aşağıdaki bağlantıyı kullanarak ulaşabilirsiniz.

Mortal Kombat 11 Geras

6. Mortal Kombat 11 Karakter Özelleştirme Nasıl Çalışır?

Mortal Kombat 11, son oyunda olduğu gibi farklı varyasyonları seçebilmenin yanı sıra, daha sağlam bir kişiselleştirme sistemi de sunuyor. Ed Boon, neyin gerektirdiğine dair üst düzey bir genel bakış paylaştı. Ayrıntılara aşağıdaki bağlantıyı kullanarak ulaşabilirsiniz.

Mortal Kombat 11 Karakter Özelleştirme

7. Mortal Kombat 11'de Ronda Rousey, Sonya Blade Oldu

Eski UFC dövüşçüsü ve şu anki UFC yıldızı Ronda Rousey'in oyunda olacağı rivayet edildi ve kendisi de etkinlikte olacağını doğruladı. Fakat sadece bir hayranı olarak orada değildi, çünkü geri dönen karakter Sonya Blade'i seslendirdiği ortaya çıktı. Ayrıntılara aşağıdaki bağlantıyı kullanarak ulaşabilirsiniz.

Ronda Rousey Mortal Kombat 11'de Sonya Blade'i Seslendirecek

Mortal Kombat 11, 2018 Oyun Ödülleri’nde sürpriz bir çıkış yaparak yayın tarihini 23 Nisan olarak duyurdu. Ocak ayından önce, birkaç önemli ayrıntıyı zaten biliyorduk. Steam sayfası, muhtemelen en son NetherRealm'in diğer dövüş serilerinden olan özel karakter değişikliklerini sundu. Ayrıca "Klassic" savaşçılarının dönüşünden ve destanı devam ettiren bir hikaye modundan bahsedildi. Fragman, iki Scorpions ile birlikte Raiden'i gösterdi. Bu, bir çeşit çoklu-evren veya zaman yolculuğu etkilerinin bir işareti olabilir. Mart ayında PS4 ve Xbox One'da bir beta yapılması planlanıyor, bu nedenle bununla ilgili daha fazla ayrıntı duyma ihtimalimiz de var.

Ön sipariş MK11 size Shao Khan'ı oynanabilir bir karakter olarak getirecek. Oyunu bilgisayarda oynamayı düşünüyorsanız, donanımınızın yeterli olup olmadığına Mortal Kombat 11 Sistem Gereksinimleri konumuzdan bakabilirsiniz.


Daha fazla..
Ara
İlginizi Çekebilir!