Spider-Man: Far From Home VR Deneyimi Şimdi Mevcut ve Ücretsiz

0 Yorum · 589 Görüntüleme

Herkesin favori örümcek ağı atıcısı, yaklaşan film Spider-Man: Far From Home'a bağlanan yeni bir VR deneyimine sahip ve şu anda Steam ve PSVR'de ücretsiz olarak sunuluyor.


Spider-Man: Far From Home VR

Spider-Man: Far From Home VR

Tom Holland'ın Peter Parker oynadığı Spider-Man: Far From Home, 2 Temmuz'da sinemalarda yolculuğuna devam ediyor. Ama bu arada şu anda Steam ve PSVR'de mevcut olan ücretsiz bir VR tie-in deneyimi alıyor. Bu deneyim Sony tarafından yayınlandı. Ayrıca Spider-Man: Homecoming ve Ghostbusters yeniden yapımı için VR tie-in deneyimleri üzerinde çalışan CreateVR tarafından geliştirilmiştir. Spider-Man: Far From Home VR Deneyiminin nasıl gözüktüğü ile ilgili fragmanı izleyebilirsiniz.

Spider-Man: Far From Home VR Fragmanı

Homecoming için önceki Spider-Man VR tie-in daha sabit olduğu yerlerde, bu deneyim nihayet temel Spider-Man fantezilerinden birini VR'a getiriyor: binadan binaya New York sokaklarında dolaşıyor. Spider-Man'ın MCU'da giydiği ve şehrin içinden sallanıp, dev bir robot düşmanala karşı karşıya geldiği dört kıyafetten birini seçebilirsiniz. PSVR ve Steam'de (hem HTC Vive hem de Oculus Rift için) piyasaya sürülecek.

Spider-Man: Far From Home, Avengers: Endgame'in doruk noktasını takiben MCU'daki ilk film olarak 2 Temmuz'da gösterime girecek. Tom Holland, Peter Parker olarak geri dönerken, Jake Gyllenhaal ise klasik bir Spider-Man kötü adamı olan Mysterio'nun rolünde.

Spider-Man: Far From Home VR İndir (Steam)
Spider-Man: Far From Home VR İndir (PSVR)


Daha fazla..
0 Yorum
Ara
İlginizi Çekebilir!