GTA 5 Köpekbalığı Modu ile İnsanlara Saldırın

0 Yorum · 200 Görüntüleme

Okyanusun en ölümcül avcılarından biri olarak oynama fırsatları çok nadirdir. Ama etrafta yüzmek ve insanlara saldırmak için sabırsızlanıyorsanız, başka bir seçenek daha var; GTA 5 Köpekbalığı Modu.


GTA 5 Köpekbalığı Modu

GTA 5 Köpekbalığı Modu

Okyanusun en ölümcül avcılarından biri olarak oynama fırsatları çok nadirdir. What Remains of Edith Finch eğlenceli küçük bir köpekbalığı segmentine sahip ve açık dünya köpekbalığı oyunu Maneater'ın çıkmasına daha çok var.

Ama etrafta yüzmek ve insanlara saldırmak için sabırsızlanıyorsanız, başka bir seçenek daha var. Neyse ki modder JulioNIB, Grand Theft Auto V (GTA 5) için açık dünya bir köpekbalığı modu geliştiriyor. Bu, Rockstar'ın açık dünya deliliğini daha da delice kılan başka bir çılgın mod. Halen devam etmekte olan bir çalışma olmasına rağmen, çok iyi, kanlı, saçma bir eğlence.

Şu anda sadece JulioNIB'in Patreon abonelerine açık olan modun nasıl indirilebileceğini buradan kontrol edebilirsiniz. Los Santos etrafında yüzün, vatandaşları ikiye bölün, parçalara ayırın, yerel nüfusa terör estirin ve okyanus dışına nefes alma yeteneği olmadan oynamayı deneyin. Oldukça iyi bir zaman geçirin.

Bu sadece Büyük Beyaz Köpekbalığı ile sınırlı değil. Bir Çekiç Balığı, Tiger, Yunus ve diğer deniz canlıları olarak da oynayabilirsiniz. Modun en iyi parçalarından biri doğrudan yüzeye doğru yüzmek ve kendinizi havaya fırlatmaktır. Helikopterlere ve iskeledeki vatandaşlara saldırmak için mükemmel.

Mod hala devam eden bir çalışmadır, bu yüzden birçok garip aksaklık ile karşılaşabilirsiniz. Ama Los Santos sokaklarında dolaşmanın başka bir yolunu arıyorsanız bunu deneyin. Tam mod tamamlandığında herkes tarafından kullanılabilir.

Ayrıca isterseniz GTA 5 ile ilgili popüler konularımıza göz atabilirsiniz.

GTA 5 Sistem Gereksinimleri

GTA 5 Hileleri

GTA 5 Araçları

GTA 5 Para Kazanma

En İyi GTA 5 Modları

Gerçekçilik için En İyi GTA 5 Modları

GTA 5 İndir

Uygulamalı GTA 5 Hileleri


Daha fazla..
0 Yorum
Ara
İlginizi Çekebilir!