Red Dead Redemption 2 Online Güncellemesi Yeni Showdown Modu Ekliyor

Red Dead Redemption 2 Online Güncellemesi Yeni Showdown Modu Ekliyor

Red Dead Online Up in Smoke

Red Dead Online Up in Smoke

Rockstar, Red Dead Redemption 2‘nin çok oyunculu bileşeni Red Dead Online için başka bir içerik güncellemesi yayınladı. Bu hafta geliştirici, Up in Smoke adlı yeni bir Showdown modunun yanı sıra Yetenek Kartlarında sınırlı bir süre için bonus ve satın almak için yeni kıyafet seçenekleri sunuyor.

Adından da anlaşılacağı gibi, Up in Smoke’un hedefi rakip takımın kampını havaya uçurmak. Her oyuncu maça, düşmanın üssüne göndermeleri gereken patlayıcı bir paketle başlayacak. Patlayıcılar başarılı bir şekilde teslim edildiğinde, bir takımın üssü tamamen yıkılıncaya kadar kampın bir kısmı imha edilecektir.

Yeni Showdown moduna ek olarak, Rockstar oyunculara Red Dead Online’da tüm Yetenek Kartlarında % 30 XP artışı sağlıyor ve bu sayede kartları yeni bir seviyeye daha hızlı bir şekilde geçirebiliyorsunuz. Wheeler, Rawson ve Co. Catalogue’a yeni bir giysi seçimi de eklendi. Bu haftadan itibaren, oyuncular aşağıdakileri satın alabilecek:

 – Winter Shotgun Coat
 – Benbow Jacket
 – Darned Stockings
 – Manteca Hat

Rockstar, son birkaç aydır Red Dead Online için sürekli yeni içerik yayınlıyor. Geçtiğimiz hafta geliştirici, oyuncuların yol boyunca hedeflere ateş ederken yarıştığı Target Races’ı tanıttı. Rockstar’ın Sony ile zamanlanmış anlaşması sayesinde, PS4 oyuncuları Open Target Races’e de erken erişim sağladı.

Yakın gelecekte Red Dead Online için planlanan daha birçok güncelleme var. Bu baharın ilerleyen zamanlarında Rockstar, kedere hitap eden ve başka değişiklikler yapan büyük bir güncelleme yayınlayacak. Ayrıntılara buradan bakabilirsiniz. Geliştiricinin ayrıca yolda Plunder adında başka bir Showdown modu, yeni Land of Opportunities görevleri, ek Free Roam görevleri ve daha pek çok özelliği var.

Oyunu indirmek isterseniz aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Red Dead Redemption 2 İndir

Red Dead Redemption 2 Rehberi

 – Oyunda nasıl balık avlayacağınızı merak ediyorsanız, diğer hayvanları nerede bulup nasıl avlanacağınız ile ilgili bilgiler arıyorsanız, Red Dead Redemption 2’de para nasıl kazanılır, sorusunun yanıtını merak ediyorsanız, aynı zamanda hayvanların postları ile hangi kıyafetleri alabileceğiniz ve bu kıyafetleri nerede bulabileceğiniz hakkında daha fazla bilgi istiyorsanız, oyundaki silahların neler olduğunu ve gizli olan silahların nerelerde olduğunu öğrenmeyi istiyorsanız, oyunda farklı rollerde oynamayı arzuluyorsanız, nasıl avcılık yapacağınız ile ilgili bilgi arıyorsanız, oyunda saklı olan ilginç şeyleri merak ediyorsanız, online multiplayer modu Red Dead Online hakkında ipuçları istiyorsanız aşağıdaki konularımızı inceleyebilirsiniz.

RDR 2 Balık Nasıl Tutulur

Red Dead Redemption 2 Efsanevi Hayvanlar

RDR 2 Para Kazanma

RDR 2 Kıyafetler

Red Dead Redemption 2 Silahlar ve Red Dead Redemption 2 Gizli Silahlar 

RDR 2 Roleplay Karakterleri 

RDR 2 Avcılık

Red Dead Redemption 2’nin Gizemleri

Red Dead Online Bilmeniz Gerekenler 

 – Ayrıca biraz daha fazla eğlenmek istiyorsanız aşağıdaki oyunun hile kodlarını bulabileceğiniz konumuza göz atabilirsiniz.

Red Dead Redemption 2 Hileleri