Red Dead Redemption 2 Online Güncellemesi Target Races ve Daha Fazlasını Ekliyor

Yorum · 3 Görüntüleme

Bu haftanın Red Dead Online güncellemesi, daha önce denenmemiş Target Races'ı PS4 ve Xbox One'a getirecek ve yeni kıyafetler sunacak.


Red Dead Online Güncellemesi

Red Dead Online Güncellemesi

Rockstar, Red Dead Redemption 2'nin çok oyunculu modu Red Dead Online için yeni bir içerik grubu sundu. Bu baharda gelecek olan büyük güncelleme öncesinde, geliştirici oyuna yeni bir kıyafet seçeneği ekleyerek yeni bir rekabet modu ekledi: Target Races.

Rockstar, Target Races'ı "hızlı, ustalık, strateji ve at binme becerilerinin karışımı" olarak nitelendiriyor. Oyuncular her yarışa yay ve okla başlarlar; amaç pistte dolaşırken nesnenin hedefleri vurmasını sağlamaktır. Yol boyunca, hedefleri veya diğer oyuncuları vurmak için kullanabileceğiniz sınırlı cephane ve diğer güçlendirmelerle silah toplayabileceksiniz.

Red Dead Online Target Races

Red Dead Online Target Races

Standart Target Races'e ek olarak, PS4 oyuncuları artık Open Target Races'e erken erişim hakkına sahiptir. Bu varyasyonda açık bir ortamda hedefleri vurmak için yarışıyorsunuz. Bunlar herhangi bir sırayla seçilebilir ve bir kere hepsine vurduğunuzda diğer oyunculara karşı çılgınca bir üstünlük sağlayacaksınız. Rockstar'ın Sony ile zamana dayalı anlaşması nedeniyle, Open Target Races şu an yalnızca PS4'te mevcut, ancak gelecek ay Xbox One sürümüne gelecektir.

Yeni modların yanı sıra, Rockstar bu hafta tüm etkinliklerde oyunculara % 20 daha fazla XP verirken, tüm at bakımı ürünleri % 25 indirimli. Geliştirici ayrıca satın almak için yeni bir kıyafet seçimi de ekledi. Tam liste şunları içerir:

 - Morning Tail Coat
 - Strickland Boots
 - Bowyer Boots (Sadece kadın)
 - Furred Gloves

Oyunu indirmek isterseniz aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Red Dead Redemption 2 İndir

Red Dead Redemption 2 Rehberi

 - Oyunda nasıl balık avlayacağınızı merak ediyorsanız, diğer hayvanları nerede bulup nasıl avlanacağınız ile ilgili bilgiler arıyorsanız, Red Dead Redemption 2'de para nasıl kazanılır, sorusunun yanıtını merak ediyorsanız, aynı zamanda hayvanların postları ile hangi kıyafetleri alabileceğiniz ve bu kıyafetleri nerede bulabileceğiniz hakkında daha fazla bilgi istiyorsanız, oyundaki silahların neler olduğunu ve gizli olan silahların nerelerde olduğunu öğrenmeyi istiyorsanız, oyunda farklı rollerde oynamayı arzuluyorsanız, nasıl avcılık yapacağınız ile ilgili bilgi arıyorsanız, oyunda saklı olan ilginç şeyleri merak ediyorsanız, online multiplayer modu Red Dead Online hakkında ipuçları istiyorsanız aşağıdaki konularımızı inceleyebilirsiniz.

RDR 2 Balık Nasıl Tutulur

Red Dead Redemption 2 Efsanevi Hayvanlar

RDR 2 Para Kazanma

RDR 2 Kıyafetler

Red Dead Redemption 2 Silahlar ve Red Dead Redemption 2 Gizli Silahlar

RDR 2 Roleplay Karakterleri

RDR 2 Avcılık

Red Dead Redemption 2'nin Gizemleri

Red Dead Online Bilmeniz Gerekenler

 - Ayrıca biraz daha fazla eğlenmek istiyorsanız aşağıdaki oyunun hile kodlarını bulabileceğiniz konumuza göz atabilirsiniz.

Red Dead Redemption 2 Hileleri


Daha fazla..
Ara
İlginizi Çekebilir!